Pie podagras nieru funkcija pazemināta. Rezultātā liekā urīnskābe un tās sāļi (urāti) izgulsnējas uz ādas, krimšļiem un citiem locītavu audiem. Tādēļ nepieciešams pilnīgas atveseļošanās noteikums ir nieru darbības uzlabošana. Pienācīgā līmenī uzlabot nieru funkciju sniedz fonēšanas metode ar medicīnas ierīci “Vitafons”. Tā ir vienkārša, droša un efektīva metode patstāvīgai izmantošanai mājas apstākļos.

Zīm. 1. Podagra

Urīnskābes ekskrēcijas (izvadīšanas) palielināšana no nierēm uz fonēšanas rēķina, kā arī nieru fonēšanas drošība, pierādīta lielā zinātniskā pētījumā, ko veikusi Kara-medicīnas akadēmija 2005.gadā. Agrāk šī metode tika efektīvi izmantota pie nieru hipertonijas un nieru nepietiekamības. Pie fonēšanas speciālus pārveidotājus vibrofonus pieliek ķermenim nieru rajonā no muguras puses.

 

Iedarbība ir dabīga organismam ar skaņas frekvences mikrovibrācijām. Bioloģiskās mikrovibrācijas – svarīgākais dzīvo organismu resurss, kas nodrošina vielu un šūnu transportēšanu pa audiem un kapilāriem. Bet tas ir nepieciešamais priekšnoteikums normālai vielmaiņai. Savas organisma mikrovibrācijas veidojas audos uz muskuļaudu saraušanās aktivitātes rēķina. Muskuļaudu resursi ir ierobežoti un tādēļ vienmēr ir lielāks vai mazāks bioloģisko mikrovibrācijas deficīts. Patoloģijas rajonā deficīts palielinās. Šī deficīta kompensācija – nepieciešams atveseļošanās noteikums. Fonēšana ļauj pilnībā kompensēt šo deficītu, kas arī nodrošina augstu metodes efektivitāti.
Jau locītavās uzkrājušos sāļu izvadīšanu var papildus paātrināt, ja bez nierēm fonējam arī bojāto locītavu rajonus. Efekts proporcionāls procedūru daudzumam nedēļā un tādēļ metode daudz efektīvāka mājas apstākļos. Fonēšana uzlabo attīrīšanas un reģeneratīvos procesus, kas arī nodrošina augstu efektivitāti pie podagras, visu veidu artrītiem un artrozēm, kā arī pie nieru hipertonijas. Pie nepietiekoša efekta palielina procedūru skaitu nedēļā. Ja bez podagras vēl ir hipertonija, tad sākumā veic mēneša fonēšanas kursu nieru rajonā kā pie hipertonijas, bet pēc tam tikai pievieno fonēšanu locītavu rajonā.

Pie podagras nevar mākslīgi samazināt palielināto arteriālo spiedienu, jo tas pasliktina nieru darbu. Optimāls ir spiediens, pie kura tiek novērotas maksimālas darbaspējas. Pie fonēšanas nieru rajonā spiediens normalizējas dabīgā veidā, tādā mērā, kā attīrās asinis un audi no urīnskābes un tās sāļiem. Šajā gadījumā, pie pazemināta arteriālā spiediena, fonēšana nieru rajonā veicina tā paaugstināšanos. Fonēšanai izmantotie aparāti Vitafons aizpilda svarīgāko veselībai nepieciešamo bioloģisko mikrovibrāciju resursu, tādā veidā, paplašina organisma pašatjaunošanās iespēju robežas.

Kā organismam palīdz “Vitafons”?

“Vitafons” iedarbojas uz pataloģijas vietu organismam dabīgā, mehāniskas mikrovibrācijas ceļā. Tas uzlabo vielu mikrocirkulāciju šūnās, audos. Mehāniskā mikrovibrācija – tas ir vitāli svarīgs organisma resurss. Šis biofiziskā enerģijas veida deficīts bremzē atveseļošanās procesus un pastiprina sāpju sajūtas. Aparātu “Vitafon” iedarbība principiāli atšķiras no citiem fizioterapijas aparātiem. “Vitafons” papildina organisma vitāli svarīgo biofizikālo mehānisko mikrovibrāciju resursu deficītu, tādēļ tā lietošana ir efektīva un droša.

Vai var gadīties tā, ka “Vitafons” nepalīdz?

Pie urīnskābes paaugstināta līmeņa un podagras Vitafons uzlabo nieru darbību un praktiski palīdz visiem. Atšķirība tikai reabilitācijas pakāpē un procedūru skaitā, ko nepieciešams veikt vēlamā rezultāta sasniegšanai. Rezultāts būs atkarīgs no procedūrām veltītā laika un urīnskābes līmeņa asinīs.

Vai “Vitafons” var nodarīt kaitējumu veselībai?

“Vitafons ” principā nevar kaitēt veselībai, jo iedarbojas ar tādu pašu mikrovibrāciju, kā tas, kas veidojas audos pie maksimāla muskuļu sprieguma. Veicot procedūru, mēs sniedzam organismam, tam dabīgus un tīrus biofiziskus mehāniskos mikrovibrāciju resursus. “Vitafona” 20 gadu izmantošanas laikā, nav novērots neviens gadījums, kad tiktu nodarīts kaitējums veselībai. Īslaicīga sāpīguma pastiprināšanās, kas reizēm rodas 3 – 4 dienas pēc hroniskas saslimšanas ārstēšanas uzsākšanas, kā arī pēc ilgstošas pretsāpju līdzekļu lietošanas, iespējams, ka tas ir nepieciešamais organisma normālas reakcijas atjaunošanas posms.

Vai var samazināt procedūru laiku?

Parasti procedūra, kas ieguvusi nosaukumu “fonēšana’’, ilgst apmēram pusstundu. Vienas procedūras laikā tiek fonētas vairākas vietas, “Vitafons” aizpilda vitāli svarīgu organisma resursa deficītu, un, ja aizpildījums nebūs pietiekošs, tad arī efekts, atbilstoši, būs zemāks. Tomēr, vienas procedūras laiku var samazināt uz procedūru skaita nedēļā daudzuma palielināšanas rēķina, vai izmantot aparātu modeļus ar lielāku vibrofonu skaitu.

Vai pastāv kontrindikācijas “Vitafona” izmantošanai?

Pastāv kontrindikācijas fizioterapijai: “Vitafonu” nav ieteicams izmantot ļaundabīgu jaunveidojumu rajonā, pie akūtām infekcijas slimībām, ja ķermeņa temperatūra augstāka par 38.5 grādiem. Par cik mikrovibrācija no vibrofona izplatās ne tālāk, kā par 10 cm, tad “Vitafonu” var izmantot vietās, kurām nav kontrindikāciju, un tas var būt visai noderīgs organismam. Tā, piemēram, fonēšana nieru rajonā uzlabo visu muskuļu resursu stāvokļa uzlabošanos uz urīnskābes paātrinātas izvadīšanas no organisma un asins elektrolīta sastāva uzlabošanās. (PH).

Vai var izmantot “Vitfonu” kopā ar citu ārstēšanu?

“Vitafona” izmantošana labi apvienojama ar visām ārstēšanas metodēm, ja tās nozīmētas pareizi. Turklāt jāņem vērā, ka “Vitafona” iedarbības rajonā palielinās mikrocirkulācija, un kopā ar to palielinās medikamentozo vielu koncentrācija. Tādēļ apvienojot ārstēšanu, parasti medikamentu devas pakāpeniski samazina.