***

Pēdējos mēnešos mēs izmantojām aparātu Vitafon-T pacientiem, kuri cieš no podagras. Efekts bija acīmredzami pozitīvs. Pacienti stāsta, ka pie sāpju sindroma, vibroakustiskās procedūras sniedz nekavējošu atvieglojumu, ko bieži vien nevar sasniegt ar pretsāpju līdzekļiem. Vēl, pie sistemātiskām procedūrām ar aparātu Vitafon-T stāvoklis ievērojami uzlabojās, kas nodrošina  daudz augstāku dzīves komfortu salīdzinājumā ar citām ārstēšanas metodēm. Ja vibroakustiskā terapija tiek apvienota ar nepieciešamo diētu, pacienti praktiski neizjūt saslimšanas sekas.

Pēc sešu mēnešu izmantošanas, mēs nolēmām nopirkt otru Vitafon sērijas aparātu, lai paplašinātu vibroakustiskās terapijas pieejamību mūsu klīnikā.

Dabīgās medicīnas klīnika PROMEDICUM – Lodza, Malgorzata Orzanska

***

Es izmantoju aparātu VITAFON AKTIV vibroakustiskai terapijas divu gadu laikā. Izmantoju to pacientu ārstēšanai ar akūtiem posttraumatiskiem sāpju sindromiem, kā arī hroniskas sāpju ārstēšanai pie fibromiaļģijas un muskuļu pārslodzes sindromiem. Bieži vien, pēc vienas procedūras, novērojams sāpju samazināšanās efekts. Ilgāku terapiju ierobežoja procedūru veikšana reizi dienā 10 dienu laikā. Lielākā daļā gadījumu tika novērota pilnīga vai nozīmīga pacientu stāvokļa uzlabošanās un atgriešanās pie fiziskām aktivitātēm. Pacienti bija ļoti apmierināti ar šo terapiju, un, es kā ārsts, es arī biju pārsteigts par terapijas efektivitāti.Es, protams, izmantošu aparātu arī turpmāk. Ņemot vērā nelielo aparāta cenu, kā arī lietošanas vienkāršību, es arī  rekomendēšu iegādāties aparātu, lai varētu patstāvīgi ārstēties mājas apstākļos.

Martin Schmitt, ģimenes ārsts, Berline

***

Mēs pielietojām aparāta Vitafon-T terapiju 20 pacientiem ar deģeneratīvām izmaiņām locītavās, ko pavada sāpes un pietūkums. Tā bija vienīgā terapeitiskā ārstēšana. Pētījumos  tiek novērtēts izjusto sāpju līmenis pirms un pēc terapijas, izmantojot subjektīvu sāpju novērtēšanas skalu (VAS), kā arī īsu aptaujas formu, ar pacientu atbildēm, attiecībā uz izmantotās terapijas novērtējumu.
Terapija ar aparāta Vitafon-T izmantošanu tika veikta 2 nedēļu laikā, 2 reizes dienā 5-30 minūtes katram pacientam. Novērojamā grupā tika novērota sāpju samazināšanās un tūskas samazināšanās. Tikai vienam pacientam tika novērots  pārejošs sāpju saasinājums pirmajās 4 terapijas dienās, pēc tam stāvoklis uzlabojās. Pēc 2 nedēļu terapijas citas blakusparādības netika novērotas.

Jagellonskas medicīnas universitātes Fizioterapijas institūts, Krakovas pils.,
Prof. zw. dr hab. n. med. Bogusław Frańczuk

***

Aparāts VITAFON-T tiek izmantots pacientiem pēc ortopēdiskās ķirurģijas (pēc pilnīgas gūžas locītavas nomaiņas un sarežģītiem lūzumiem). Terapija ar aparātu (2.režīms 20 min uz tūskas rajonu) deva labu terapeitisku efektu, kurš galvenokārt sastāv no ātras tūskas novēršanas, hematomu uzsūkšanās un izteiktu sāpju samazināšanās efektu. Pozitīvi prettūskas  terapijas rezultāti tika reāli pierādīti ar perifērajiem ekstremitāšu mērījumiem pirms un pēc procedūrām. Īpašu uzmanību pelnījusi lielā pacientu apmierinātību ar aparāta VITAFON-T lietošanu, kā arī tā vienkāršā izmantošana. Mēs rekomendējam izmantot aparātu VITAFON-T pacientiem pēc kaulu un muskuļu sistēmas ķirurģiskās ārstēšanas un esam ieinteresēti aparātu arī turpmāk izmantot.

Klīnika SOLEC, Varšava, reabilitācijas nodaļas vadītāja, mgr Katarzyna Markiewicz

***

Vitafon aparāts tika izmantots pacientiem pēc ceļgala locītavas artroskopijas un pēc priekšējās krusteniskās saites rekonstrukcijas. Abos gadījumos pacientiem saglabājās pietūkums locītavā. Ārstēšanas efekts bija redzams ļoti drīz, pēc dažām procedūrām tūska un sāpes mazinājās, bet dzīšanas process ievērojami paātrinājās. Tas ir ļoti lielisks aparāts reabilitācijai. Vēl arī svarīga ir tā vienkāršā izmantošana, kas ļauj pacientam patstāvīgi veikt procedūras.

Iekšlietu ministrijas un administrācijas Centrālās klīniskās slimnīcas Terapeitisko izmeklējumu departaments Varšavā. Mgr Romuald Tokarski

Savā medicīniskās un reabilitācijas praksē es izmantoju Vitafon sērijas aparātus: Vitafon-2 un Vitafon-T.
Izmantojot vibroakustisko terapiju, novērots ļoti labs sāpju mazinošs efekts pie sekojošām saslimšanām:  
– ortopēdiskās traumas (sastiepumi);
– apgrūtināta kaulu saaugšana pēc lūzumiem;  
– sāpju sindromi mugurkaula kakla un jostasvietas rajonā deģeneratīvo izmaiņu procesā;
– sāpju sindroms pie t.s. “papēžu pieša”.
Es rekomendēju šo aparātu visiem, kas vēlas palīdzēt pacientiem, minimizēt posttraumatiskos efektus. Pacienti nav izjutuši nekādas grūtības izmantošanā, kas pierāda ierīču vienkāršību un tajā pašā laikā to efektivitāti.

Ārsts-rehabitologs, dr n. med. Robert Jonak, Vīne

***

Aparātu [Vitafon-2 un Vitafon-T] izmantošanas laikā mēs novērojam ļoti pozitīvu terapeitisko efektu, kas sastāv galvenokārt no ātras uztūkuma novēršanas, ātras hematomu uzsūkšanās un izteikta  sāpju samazināšanās efekta.
Īpašu uzmanību pelnījusi lielā pacientu apmierinātību pēc aparāta Vitafon izmantošanas, kā arī tā vienkāršā izmantošana. Es ar lielu atbildības sajūtu iesaku izmantot šos aparātus pacientiem pēc kaulu-muskuļu sistēmas slimību ķirurģiskās ārstēšanas.

Lodzas medicīniskās universitātes ortopēdijas un bērnu ortopēdijas nodaļas, klīnikas vadītājs,
prof. dr hab. med.Marek Synder

Aparāta Vitafon-2 izmantošanas laikā mēs ieguvām pozitīvus prettūskas terapijas rezultātus, ko apstiprināja  perifēriskie mērījumi un pētījumi ar ultraskaņu. Mēs esam ieinteresēti turpmāk izmantot Vitafon-2 un ciešu sadarbību attiecībā uz vibroakustikas izmantošanu prettūskas terapijai pēc  kustību sistēmas ķirurģiskām operācijām.

Prof. dr hab. Eleonoras Raiher v.n. Reimatoloģijas institūts, Varšavā, Reimatoloģijas klīnikas vadītājs,
prof. hab. med. Paweł Małdyk

Pacientu atsauksmes

Aparātu “Vitafon” iegādājos apmēram pirms 20 gadiem medicīnas preču veikalā Brīvības ielā 100, pēc draudzenes ieteikuma. Gribēju lietot, lai mazinātu muguras sāpes krustos osteohondrozes dēļ , un tiešām gadiem ilgi tas ir palīdzējis.Saskaņā ar talak pievienoto instrukciju lietoju arī citos gadījumos. Piemēram, vienreiz ļoti labi palīdzēja, kad bija sāpes skaustā. Reiz “Vitafon” aizdevu konferences viesim no St. Peterburgas, kuram vilcienā, pie loga guļot, bija sapūsts un savilkts kakls-jau vienasdienas laikā kustības atjaunojās parastajā apjomā, sāpīgums izzuda.

Ilgus gadus mans aparāts darbojās nevainojami, taču pirms diviem gadiem nokrita un pazuda viena apaļā plāksnīte. SIA “MSA Lemoks” darbnīcā dabūju jaunu, nopirktu arī brošūru, par “Vitafon” lietošanu. Ar prieku sacināju, ka šo gadu laikā ir izstrādāts daudz detalizētāks pamatojums “Vitafon” iedarbībai un paplašināts pielietojuma spektrs. Tāpēc ar labām sekmēm arī es pēdējo gadu laika to esmu lietojusi vairāk,drošāk un dažādākos gadījumos. Lieliski “Vitafon” palīdz, ja ir sasitums: man hematoma (apmēram 2X3 cm.) uz kājas pazuda vienas dienas laikā (…). Kad pirms gada man skaustā osteohondrozes dēļ sākāš galvas reiboņi un slikta dūša (tieši Līgo dienā, kad priekšā bija četras brīvdienas), tad tieši “Vitafon” procedūras bija tūlītējs glābiņš,jo pie ģimenes ārsta tiku tikai pēc nedēļas…

Esmu novērojusi, ka lietojot “Vitafon” atbilstoši instrukcijai, piemēram, osteohondrozes gadījumā, procedūru laikā ne vien mazinās muguras sāpes, bet arī mazināš nogurums, jo var labāk izgulēties, ķermenis kļūst možaks, un palielinās darbaspējas.

“Vitafon” aparātam ir ne vien plašs pielietojuma spektrs, bet arī svarīgā priekšrocība, ka tas, atšķirībā no medicīnas pakalpojumiem, ir pieejams tūlīt un uzreiz-mājas apstākļos un jebkurā, īpašniekam parocīgā laikā. Arī finansiāli tas ir pateicīgs ieguldījums: vienreiz samaksājot par aparātu, to var lietot gadiem ilgi, un tas ir daudz lētāk, nekā būtu jāmaksā, piemēram, masierim par daudzkārtējām masāžām…

Esmu “Vitafon”ieteikusi iegādāties arī citiem pazīstamiem cilvēiem. Aparāts ir teicams izgudrojums, un vadoties no savas līdzšinējās pieredzes, es vēlētos, lai man mājās tas būtu vienmēr.

Ligita Ašme, Rīga

***

”Dārgie aparāta Vitafon izstrādātāji! Sirsnīgi sveicu visus Jaunajā gadā! Vēlu visiem veselību un veiksmi nākamajā gadā.
Man ir gūžas locītavu koksartroze. Es vairs sāpju dēļ pat nespēju paiet. Un, man par laimi piedāvāja jūsu Vitofonu. Tagad es brīvi staigāju un pat skrienu! Pat nezinu, kādus pašus labākos vārdus jums teikt!”

Ar cieņu un pateicību, Jeļena, Tallina

***

“Vēlos pievienot atsauksmi.  2013.gadā tika diagnosticēta starpskriemeļu trūce  L5-S1: 15 mm. Ar stiprām sāpēm kājā un jostasvietā. Pēc blokāžu kursa un manuālās terapijas sāki lietot “Vitafonu”. Efektu sajutu uzreiz. Pazuda uztūkums un varēju naktī gulēt. Pakāpeniski samazinājās sāpes. Pēc 11 mēnešiem rezultāts – trūce 5 mm un sāpes mazinājušās par 80%. Palikusi tikai diskomforta sajūta, velkošas sāpes. Domāju, ka pēc gada viss normalizēsies. Tagad skaidri redzams, ka es esmu izbēdzis no operācijas.”

Vladimirs, 48 gadi, Daugavpils

***

”Zinu “Vitafonu” jau sen, ja nekļūdos, no 1996.gada. Sākumā to izmantoja mans tēvs. Tikai ar tā palīdzību pie briesmīgām sāpēm mugurā, viņš uzturēja sevi samērā darbspējīgā stāvoklī. Bet tagad šis aparāts ir mūsu tā saucamā “brīnumnūjiņa”. Ar diviem kursiem es izārstēju haimorītu, to pastāvīgi izmanto meita, lai uzlabotu smadzeņu asinsriti un vēl noskaidrojām, ka tas lieliski iedarbojas  ARVI un gripas profilaksei (tikai pēc pozitīva rezultāta atradu metodiku grāmatā), lieliski tikām galā ar sasitumiem – izvairījās no ziluma pa visu vaigu (meita), viņa nokrita no skrituļslidām. Pašlaik strādāju par privātu masieri un daudziem saviem klientiem iesaku Vitafonu. Visi, kas tam noticēja, ir apmierināti ar rezultātiem. Es ļoti ticu “Vitafonam” un ar lielu interesi vēroju jaunās izstrādes, paredzētas ārstēšanai. Liels Jums paldies!!!

Olga, Liepāja

***

”Sveicināti!  Mēs ārstējam bērnu (11 mēneši) no diatēzes pēc programmas “Antialerlģija”. Pēc 10-12 dienām kļuva redzami uzlabojumi, āda uz vaigiem sāka attīrīties, pumpas uz ķermeņa sāka samazināties un sažūt, jaunu izsitumu nav. Pakļaujam bērnu vibroakustikai 2 reizes dienā, katru dienu jau 15 dienas. Mēs izmēģinājām daudzas ārstēšanas metodes – gan tautas, gan klasiskās (diēta, ārstēšana ar probiotiķiem, fermentiem), bet jūsu metode pirmā deva rezultātu.”

Arīna

***

“Sveicināti. Gribu pateikties par aparāta “Vitafon” izstrādāšanu. Man ir mugurkaula kakla daļas 3 protrūzijas. Domāju, ka “Vitafons” ir labākais no ārstēšanas veidiem, ko esmu izmēģinājis,  turklāt, tas ir par ļoti pieejamu cenu. Tas skaidrojams ar to, ka starpskriemeļu diskiem nav asinsvadu, bet tie barojas tikai difūzijas ceļā ar asins vielām, kas cirkulē blakus esošajos audos.  Aparāts palielina asiņu cirkulācijas ātrumu, veicinot labāku disku barošanu. Domāju, ka var pat runāt par deģeneratīvo vecuma izmaiņu novēršanu un disku atjaunošanu. Kopš tā laika, kad es sāku izmantot “Vitafonu” (apmēram pusgadu), mans stāvoklis, protams, nav tāds kā pirms slimības, bet salīdzinājumā ar tām spēcīgajām galvassāpēm, kas man bija agrāk, ir vienkārši kā debesis un zeme! Esmu  sarūgtināts, ka Vitafons ir pazudis no aptiekām, kuras ir piekrautas tikai ar bezjēdzīgiem niekiem, jo uzskatu, ka tam jābūt katrā ģimenē.”

P.S.

***

“Lietoju “Vitafonu-T” pusgadu – rezultāts – starpskriemeļu diska trūces samazināšanās no 14 mm līdz 3 mm, var teikt, ka aizbēgu no operāciju galda. Es gribētu to izmantot dzirdes uzlabošanai, man ir neirosensorais kurlums sākuma stadijā, bet neatradu programmu Jūsu tīmekļa vietnē. Paldies.”

Igors 

***

“Dakter! Tā esmu es – pati, māte, gribu pastāstīt par sevi! Jūsu mājaslapā izlasīju informāciju par osteohondrozi / 3.kakla skriemelis nobīdīts ar sekām/ izmantoju “Vitafonu” un nedaudz iesildīšanās vingrojumu – tagad pārstāja sāpēt sejas un žokļa kauli, VIENKĀRŠI VĒLOS PATEIKT PALDIES!!!”

Māte Jūlija

***

“Paldies vietnes veidotājiem, daudz vajadzīgas un noderīgas informācijas. Pusotru mēnesi lietoju “Vitafon-T”, esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Man ir 1. pakāpes ceļgala locītavas artroze, ārsti poliklīnikā teica, ka viss, ko var darīt – nepieļaut saslimšanas tālāko attīstību, bet izārstēt to nevar. Taču man jau tagad ir daudz labāk nekā bija, bet es esmu noskaņojusies uz ilgstošu “Vitafona” izmantošanu.”

Jeļena

***

“Pāris gadus atpakaļ  mēs izārstējām vīram ceļgalu, kas  sāpēja jau vairākus gadus. Mēģinājām to ārstēt gan ar lāzeri, gan arī ar visdažādākajiem medicīniskiem preparātiem – nekas nepalīdzēja. Vairs neticēdams, ka ceļgalu var izārstēt (bet vīrs vienkārši sāka klibot, bet par to, lai atbalstītos uz ceļgala, pat runāt nevarēja) veica ārstēšanas kursu ar “Vitafonu”. Dažas dienas pēc ārstēšanās uzsākšanas sākās  akūta paasināšanās, tomēr kursu veicām līdz galam, un lūk, jau divus gadus vīrs par šīm sāpēm vairs pat neatceras.”

Ludmila D

***

“Teikšu godīgi, ka sākumā es izturējos skeptiski pret aparatūru un tā reklāmu presē, kā kārtējo “tableti pret visām slimībām”. Bet, kad mamma izārstēja ceļgala artrītu, es pamēģināju ar “Vitafona” palīdzību atbrīvoties no hroniska bronhīta. Pēc 2 nedēļu kursa es praktiski atbrīvojos no  klepus un sāku labāk justies. Paldies Jums!”

Jeļena B

***

“Vairāk kā mēnesi lietoju reimatisma un poliartrīta ārstēšanai.  Pagaidām ārstēju plecu locītavas, bet jau sajūtams ievērojams atvieglojums: atgriezās kustīgums rokās, samazinājās ELLE! ( agrāk bez citu palīdzības nevarēju piecelties no gultas vai pacelt ar roku tējkannu).

Semjons Jurjevičs, 71 gads, Harkova, Ukraina.

***

“Sveicināti!
Ar pateicību gribu atzīmēt aparāta “Vitafon” darbu. Manai mātei sāp locītavas, bet ar Jūsu aparāta palīdzību viņa gandrīz pilnībā atbrīvojās no stiprajām sāpēm, uzlabojās pašsajūta. Un arī visai mūsu ģimenei tas ir mūsu  “dakteris”.

Ar lielu cieņu, R-va Anna”.

***

“Man ir kreisās gūžas locītavas artroze, saslimu 2000.gada augustā, slimību, acīmredzot izprovocēja kritiens, jo pirms tam viss it kā bija normāli. Man bija ļoti grūti paiet, sāpes spēcīgi atstarojās apakšstilbā. Ārstējos – izgāju 10 magnetoterapijas kursus, 10 ultraskaņas seansus ar diklafenaka ziedi. Vienlaicīgi lietoju medikamentu Reumatīnu. Kļuva vieglāk, bet pēc tam, apmēram pēc mēneša, slimība saasinājās…
Pēc aparāta “Vitafons” iegādes es veicu locītavas ārstēšanas kursu un man kļuva ievērojami labāk, sāpes izzuda,  es varu normāli paiet, uzskatu, ka man palīdzēja “Vitafons”. Vienlaicīgi lietoju “Reumatīnu”.

Sigita A.