“Vitafons” palīdz novērst hipertonijas iemeslus un izvairīties no komplikācijām

Pie nieru hipertonijas “Vitafonu” izmanto nieru funkciju uzlabošanai. “Vitafons” iedarbojas ar mehāniskām mikrovibrācijām, bet tas, kā zināms uzlabo filtrēšanas procesus. Par cik, vairumā gadījumu hipertonijai ir nieru izcelsmes raksturs, tad “Vitafona” izmantošana palīdz novērst arteriālā spiediena paaugstināšanās iemeslus. Rezultātā spiediens normalizējas optimālā līmenī dabīgā veidā. Vēl, kad spiedienu normalizē mākslīgā veidā ar ķīmisku preparātu palīdzību, tad ikdienas procedūras ar aparātu “Vitafon” mājas apstākļos uzlabo darbaspējas, pašsajūtu un samazina komplikāciju risku un hipertonijas pāreju hroniskā formā.

Ar vecuma palielināšanos notiek kopēja funkcionālo šūnu samazināšanās visos orgānos. Sākot ar 40 gadiem, strādājošo nefronu skaits nierēs samazinās par 1-2% gadā, un 60-70 gadu vecumā nieru funkcija samazinās par 30%,kas veicina arteriālā spiediena celšanos. Spiediena celšanos veicina arī paaugstināta slodze uz muguras muskuļiem, vecuma ietekmē izraisot starpskriemeļu disku elastīguma un izturības samazināšanos.

Labi zināms, ka filtrācijas procesi nierēs – ir energoietilpīgs un biofizisks process, kas atkarīgs ne tikai no sistoliskā spiediena, bet arī no nieru audu mikrovibrāciju enerģijas.
Mikrovibrācijas enerģija veidojas no muskuļu šūnu saraušanās aktivitātes, lūk kādēļ lietderīga ārstnieciskā fizkultūra. Tomēr muskuļu šūnu resursi ir ierobežoti, bet to aktivitāte palielina slodzi uz nierēm. Vitafons lieliski aizvieto ārstniecisko fizkultūru, piegādājot nierēm tīru mikrovibrācijas enerģiju.

Kad nepieciešams sagaidīt efektu?

Mikrovibrācijas enerģijas deficīta aizpildīšana ar aparātu “Vitafon” palīdzību labi atstrādāta, tā ir vienkārša un veiksmīgi tiek izmantota mājas apstākļos vairāku gadu laikā. Darbaspējas un pašsajūta uzlabojas jau pēc pirmajām procedūrām. Spiediens samazinās reizēm pēc dažiem seansiem, reizēm pēc dažām nedēļām, bet reizēm pēc dažiem mēnešiem, atkarībā no hipertoniskās slimības stadijas un mākslīgā AS samazināšanas ilguma.

Kā organismam palīdz “Vitafons”?

“Vitafons” iedarbojas uz pataloģijas vietu organismam dabīgā, mehāniskas mikrovibrācijas ceļā. Tas uzlabo vielu mikrocirkulāciju šūnās, audos. Mehāniskā mikrovibrācija – tas ir vitāli svarīgs organisma resurss. Šis biofiziskā enerģijas veida deficīts bremzē atveseļošanās procesus un pastiprina sāpju sajūtas. Aparātu “Vitafon” iedarbība principiāli atšķiras no citiem fizioterapijas aparātiem. “Vitafons” papildina organisma vitāli svarīgo biofizikālo mehānisko mikrovibrāciju resursu deficītu, tādēļ tā lietošana ir efektīva un droša.

Vai var gadīties tā, ka “Vitafons” nepalīdz?

Pie AS regulešanas “Vitafons” ir sevišķi efektīvs. Atšķirība tikai reabilitācijas pakāpē un procedūru skaitā, ko nepieciešams veikt vēlamā rezultāta sasniegšanai. Rezultāts būs atkarīgs no procedūrām veltītā laika un slimības pakāpes.

Vai “Vitafons” var nodarīt kaitējumu veselībai?

“Vitafons ” principā nevar kaitēt veselībai, jo iedarbojas ar tādu pašu mikrovibrāciju, kā tas, kas veidojas audos pie maksimāla muskuļu sprieguma. Veicot procedūru, mēs sniedzam organismam, tam dabīgus un tīrus biofiziskus mehāniskos mikrovibrāciju resursus. “Vitafona” 20 gadu izmantošanas laikā, nav novērots neviens gadījums, kad tiktu nodarīts kaitējums veselībai. Īslaicīga sāpīguma pastiprināšanās, kas reizēm rodas 3 – 4 dienas pēc hroniskas saslimšanas ārstēšanas uzsākšanas, kā arī pēc ilgstošas pretsāpju līdzekļu lietošanas, iespējams, ka tas ir nepieciešamais organisma normālas reakcijas atjaunošanas posms.

Vai var samazināt procedūru laiku?

Parasti procedūra, kas ieguvusi nosaukumu “fonēšana’’, ilgst apmēram pusstundu. Vienas procedūras laikā tiek fonētas vairākas vietas, “Vitafons” aizpilda vitāli svarīgu organisma resursa deficītu, un, ja aizpildījums nebūs pietiekošs, tad arī efekts, atbilstoši, būs zemāks. Tomēr, vienas procedūras laiku var samazināt uz procedūru skaita nedēļā daudzuma palielināšanas rēķina, vai izmantot aparātu modeļus ar lielāku vibrofonu skaitu.

Vai pastāv kontrindikācijas “Vitafona” izmantošanai?

Pastāv kontrindikācijas fizioterapijai: “Vitafonu” nav ieteicams izmantot ļaundabīgu jaunveidojumu rajonā, pie akūtām infekcijas slimībām, ja ķermeņa temperatūra augstāka par 38.5 grādiem. Par cik mikrovibrācija no vibrofona izplatās ne tālāk, kā par 10 cm, tad “Vitafonu” var izmantot vietās, kurām nav kontrindikāciju, un tas var būt visai noderīgs organismam. Tā, piemēram, fonēšana nieru rajonā uzlabo visu muskuļu resursu stāvokļa uzlabošanos uz urīnskābes paātrinātas izvadīšanas no organisma un asins elektrolīta sastāva uzlabošanās. (PH).

Vai var izmantot “Vitafonu” kopā ar citu ārstēšanu?

“Vitafona” izmantošana labi apvienojama ar visām ārstēšanas metodēm, ja tās nozīmētas pareizi. Turklāt jāņem vērā, ka “Vitafona” iedarbības rajonā palielinās mikrocirkulācija, un kopā ar to palielinās medikamentozo vielu koncentrācija. Tādēļ apvienojot ārstēšanu, parasti medikamentu devas pakāpeniski samazina.