Papēža piesis “izaug” no atmirušo šūnu uzkrājuma. Tādēļ, ja pie tā ārstēšanas tiek nodarīts kaitējums apkārtējiem audiem (piemēram, pie iznīcināšanas ar ultraskaņu), tad recidīvs ir gandrīz neizbēgams. Bojāgājušās kaulu šūnas uzsūcas dabīgā veidā uz imūno reakciju rēķina. Tomēr šīs process var neuzspēt sakarā ar jaunu traumēšanas rezultātā bojāgājušu šūnu parādīšanos. Atjaunošanas procesu bremzē arī bioloģisko mikrovibrāciju deficīts. Aparāti “Vitafons” ļauj aizpildīt šo deficītu, tādā veidā, paplašina organisma pašatjaunošanās spējas.

Papēža kaula piesis

Zīm.1. Papēža kaula piesis

Kā tas notiek?

Aparāti “Vitafons” iedarbojas ar organismam dabīgu mikrovibrācijas skaņas frekvenci (tā nav ultraskaņa) un uzlabo vielu un šūnu transportu caur audiem. Imūnšūnas bieži kontaktē ar bojāgājušām šūnām, un uzsūkšanās process paātrinās. Vienlaicīgi uzlabojas kaulaudu un cīpslu reģenerācija, tādēļ, kad piesis uzsūcas, tad vairs nepastāvēs tā augšanas apstākļi. Procedūru nosauc par fonēšanu un to var veikt patstāvīgi mājas apstākļos. Efekts proporcionāls procedūru skaitam dienā.

 

Kā organismam palīdz “Vitafons”?

“Vitafons” iedarbojas uz pataloģijas vietu organismam dabīgā, mehāniskas mikrovibrācijas ceļā. Tas uzlabo vielu mikrocirkulāciju šūnās, audos. Mehāniskā mikrovibrācija – tas ir vitāli svarīgs organisma resurss. Šis biofiziskā enerģijas veida deficīts bremzē atveseļošanās procesus un pastiprina sāpju sajūtas. Aparātu “Vitafon” iedarbība principiāli atšķiras no citiem fizioterapijas aparātiem. “Vitafons” papildina organisma vitāli svarīgo biofizikālo mehānisko mikrovibrāciju resursu deficītu, tādēļ tā lietošana ir efektīva un droša.

Vai var gadīties tā, ka “Vitafons” nepalīdz?

Pie papēža pieša ārstēšanas “Vitafons” ir sevišķi efektīvs. Atšķirība tikai reabilitācijas pakāpē un procedūru skaitā, ko nepieciešams veikt vēlamā rezultāta sasniegšanai. Rezultāts būs atkarīgs no procedūrām veltītā laika.

Vai “Vitafons” var nodarīt kaitējumu veselībai?

“Vitafons ” principā nevar kaitēt veselībai, jo iedarbojas ar tādu pašu mikrovibrāciju, kā tas, kas veidojas audos pie maksimāla muskuļu sprieguma. Veicot procedūru, mēs sniedzam organismam, tam dabīgus un tīrus biofiziskus mehāniskos mikrovibrāciju resursus. “Vitafona” 20 gadu izmantošanas laikā, nav novērots neviens gadījums, kad tiktu nodarīts kaitējums veselībai. Īslaicīga sāpīguma pastiprināšanās, kas reizēm rodas 3 – 4 dienas pēc hroniskas saslimšanas ārstēšanas uzsākšanas, kā arī pēc ilgstošas pretsāpju līdzekļu lietošanas, iespējams, ka tas ir nepieciešamais organisma normālas reakcijas atjaunošanas posms.

Vai var samazināt procedūru laiku?

Parasti procedūra, kas ieguvusi nosaukumu “fonēšana’’, ilgst apmēram pusstundu. Vienas procedūras laikā tiek fonētas vairākas vietas, “Vitafons” aizpilda vitāli svarīgu organisma resursa deficītu, un, ja aizpildījums nebūs pietiekošs, tad arī efekts, atbilstoši, būs zemāks. Tomēr, vienas procedūras laiku var samazināt uz procedūru skaita nedēļā daudzuma palielināšanas rēķina, vai izmantot aparātu modeļus ar lielāku vibrofonu skaitu.

Vai pastāv kontrindikācijas “Vitafona” izmantošanai?

Pastāv kontrindikācijas fizioterapijai: “Vitafonu” nav ieteicams izmantot ļaundabīgu jaunveidojumu rajonā, pie akūtām infekcijas slimībām, ja ķermeņa temperatūra augstāka par 38.5 grādiem. Par cik mikrovibrācija no vibrofona izplatās ne tālāk, kā par 10 cm, tad “Vitafonu” var izmantot vietās, kurām nav kontrindikāciju, un tas var būt visai noderīgs organismam. Tā, piemēram, fonēšana nieru rajonā uzlabo visu muskuļu resursu stāvokļa uzlabošanos uz urīnskābes paātrinātas izvadīšanas no organisma un asins elektrolīta sastāva uzlabošanās. (PH).

Vai var izmantot “Vitafonu” kopā ar citu ārstēšanu?

“Vitafona” izmantošana labi apvienojama ar visām ārstēšanas metodēm, ja tās nozīmētas pareizi. Turklāt jāņem vērā, ka “Vitafona” iedarbības rajonā palielinās mikrocirkulācija, un kopā ar to palielinās medikamentozo vielu koncentrācija. Tādēļ apvienojot ārstēšanu, parasti medikamentu devas pakāpeniski samazina.